fbpx
WELDING WIRE - DRUT SPAWALNICZY

News

spawanie nierdzewki migomatem mig mag
Artykuły

Spawanie stali nierdzewnych metodą mig mag

Stal nierdzewna należy do stali wysokostopowych o zawartości chromu od 12% do 20%, które odporne na korozję. Do składu stali nierdzewnych jest również wprowadzana stopy niklu, manganu, molibdenu, tytan, co poprawia jej właściwości antykorozyjne. Stal nierdzewna jest szeroko stosowana w medycynie, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, inżynierii, energetyce, przemyśle spożywczym.

Read more

certyfikat db na druty horda
Aktualności

Producent „LLC Vitapolis”, 05.03.2019 roku otrzymał Certyfikat DB na druty marki HORDA 3Si1 i HORDA 4Si1

📑 Producent „LLC Vitapolis”, 05.03.2019 roku otrzymał Certyfikat DB na druty marki HORDA 3Si1 i HORDA 4Si1, zgodnie z normą DIN EN 13479 do instrukcji proceduralnych VA 918 490.

👉 Certyfikat potwierdza spełnienie wszystkich wymogów dotyczących zgodności materiałów do spawania torów kolejowych drutami Horda, zgodnie z normą DIN EN 15085-4 oraz mostu kolejowego zgodnie z dyrektywą – DB 804 i DBS 918 005.

Linki do Certyfikatu w PDF

 

 

XVII międzynarodowe Forum Przemysłowe
Aktualności

Vitapolis producent drutu marki Horda na XVII Międzynarodowym Forum Przemysłowym

W dniach 20 – 23 listopada na terenie Międzynarodowego Centrum Wystawowego odbyły się XVII Międzynarodowe Forum Przemysłowe – są to coroczne, największe targi poświęcone zagadnieniom inżynieryjnym, którę od 2005 roku znajdują się na liście wiodących światowych targów przemysłowych, oficjalnie certyfikowanych i uznanych przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI).

Read more

Call Now ButtonZadzwoń