XVII międzynarodowe Forum Przemysłowe

Vitapolis producent drutu marki Horda na XVII Międzynarodowym Forum Przemysłowym

W dniach 20 – 23 listopada na terenie Międzynarodowego Centrum Wystawowego odbyły się XVII Międzynarodowe Forum Przemysłowe – są to coroczne, największe targi poświęcone zagadnieniom inżynieryjnym, którę od 2005 roku znajdują się na liście wiodących światowych targów przemysłowych, oficjalnie certyfikowanych i uznanych przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI).

Podczas targów, odbył się szereg konferencji i seminariów naukowo-technicznych poświęconych zagadnieniom rozwoju potencjału naukowo-produkcyjnego przemysłu maszynowego, wysokoefektywnego marketingu i zarządzania w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Przedsiębiorstwa i organizacje zaprezentowały swoje produkty, stworzone dla różnych obszarów działalności w odpowiednich sekcjach tematycznych, a odwiedzający – otrzymali niezbędne informacje mając możliwość bezpośredniego zapoznania się z nowymi technologiami.

Na targach w dziale spawalniczym, zaprezentowano wielu interesujących producentów urządzeń, akcesoriów i materiałów spawalniczych. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko producenta VITAPOLIS – jest to jedyny ukraiński producent wysokogatunkowego drutu marki Horda do spawania stali nierdzewnych, stali stopowych i drutu niemiedziowanego do stali czarnej.

Montaż pierwszej linii produkcyjnej LLC VITAPOLIS rozpoczął się w lipcu 2014 roku w zakładzie produkcyjnym w Bojarce w obwodzie kijowskim. Materiały spawalnicze asygnowano zarejestrowanym znakiem towarowym HORDA®. Schematy produkcji, odpowiednia aparatura produkcyjna została dopasowana mając na uwadze najwyższe wymagania klientów. Firma VITAPOLIS produkuje kilka gatunków drutu do napawania, które mogą być stosowane zarówno w połączeniu z gazem osłonowym metodą MIG/MAG (średnica 1,0 – 1,6 mm), jak i w połączeniu z odpowiednim granulowanym topnikiem metodą SAW (średnica 1,6 – 4,0 mm).

Zobacz galerie z targów i nasze stoisko

Na targach zwiedzający mieli okazje nie tylko otrzymać informacje o produktach Horda, ale także przetestować w praktyce druty spawalnicze 3Si1 (DizhkaPack) oraz drut 308, przekonując się osobiście o głównych zaletach marki HORDA:

  • stabilne jarzenie łuku,
  • minimalne rozpryski (MIG/MAG),
  • bezproblemowe ponowne zajarzenie łuku,
  • precyzyjne nawinięcie na szpulę,
  • minimalne wydzielenie szkodliwych oparów podczas spawania.

Na targach spotkaliśmy się dużym zainteresowanie zwiedzających i wystawców reprezentujących ukraińską produkcje. Wielu osób z zagranicznych firm, zdecydowało się sprawdzić możliwości drutów naszej produkcji w przedsiębiorstwach przemysłu samochodowego, stoczniowego, produkcji urządzeń energetycznych i sprzętu górniczego.

Zachęcamy do przetestowania naszych produktów, które potwierdzą wysoką jakość materiałów marki Horda.

Zobacz druty Horda https://www.hordawire.com/produkty/